مشکل تو همینه که درد رو، دِین خودت می‌دونی به دنیا. می‌گی چرا خدا می‌فرستدمون رو زمین، درد رو می‌ده بهمون و بعد بغل‌مون نمی‌کنه. ولی ببین، دنیا خیلی بزرگتر از اونه که به دین من و تو احتیاجی داشته باشه. هیچ‌کدوم از آدمای این زمین هم که نباشن، دنیا به جبر خودش ادامه می‌ده. درد، دِین توئه به خودت، به لحظه‌هایی که حس می‌کنی خوشبختی؛ تلنگریه که می‌خواد یادت بیاره چی داری، و تو حواست نیست. به آدمات حواست نیست. به دنیات حواست نیست.
درد، پاره‌ای از وجودته. مثل لبخندت. مثل نگاهت. نپرس چرا هست، چون خودش دلیل حضورشو فریاد می‌زنه. اگه من درباره‌اش بهت بگم، باورم نمی‌کنی؛ پس خودت باورش کن. مثل من که یه روز صبح از خواب بیدار شدم و دیدم قد کشیدم. دیدم ئه! باور دارم به درد.
اگه درد نباشه، دیگه هیچ صبحی نمی‌تونی نور خورشید رو ببینی و حس کنی قد کشیدی. به‌خاطر درده که قد کشیدن رو می‌فهمی. الآنم مهم نیست اگه حرفامو نمی‌تونی ادامه بدی یا روشون تمرکز کنی. فقط بمونن توی ذهنت؛ شاید توی خواب، توی تاریکی اتاق، وقتی بارون می‌زد، چرخیدن توی سرت؛ فهمیدی کجایی.

بازمی‌گردم به رنگ‌های رفته‌ی دنیا

حرف‌هایی که یک نیمه‌شب گفتیم و صبح فرداش فراموش‌مان شد (3)

حرفهایی که یک نیمه شب گفتیم و صبح فرداش فراموش مان شد (2)

توی ,رو ,درد ,حواست ,قد ,مثل ,حواست نیست ,و تو ,نیست به ,درد نباشه، ,نباشه، دیگه

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نشریه اینترنتی سرای قلم غزنوی جرح کلام Bts army بازی اندروید پیشگامان صنایع دیزلی و نیروگاهی پارسیا amozesh لوله بازکنی تهران | تخلیه چاه تهران | 09194353230 Welcome otaku شوراهای دانش آموزی دبستان ابن سینا هارونی سال تحصیلی 98-97